МІЖНАРОДНИЙ IT-ART ЛІЦЕЙ
ім. Сальвадора Далі

facebook instagram youtube
Art Dali
ВСТУП 2021. Спрощена процедура набору до АРТ-ліцею імені Сальвадора Далі в 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 класи.

Приватний середньо-професійний заклад освіти АРТ — ЛІЦЕЙ ДИЗАЙНУ, створений при Мистецькому коледжі імені Сальвадора Далі, — це навчальний заклад, який об’єднує творчих школярів та викладачів у художній лабораторії, де апробуються на практиці найпередовіші досягнення дизайну та комп’ютерної графіки.
Основна мета ліцею – збагатити ліцеїстів творчими навичками для забезпечення допрофесійної
підготовки в галузі «Дизайн» та з можливістю подальшого успішного навчання у вищих навчальних закладах, зокрема:

АРТ — ЛІЦЕЙ ДИЗАЙНУ розвиває творчі здібності кожного ліцеїста та виховуває особистість, яка здатна успішно навчатися у закладах вищої освіти та поза конкуренцією відчувати себе на сучасному ринку праці.

АРТ — ЛІЦЕЙ ДИЗАЙНУ — це заклад з новою якістю профільної освіти, який має такі переваги:

• можливість вибору профілю навчання;
  • вивчення предметів з використанням екстернатної форми навчання, завдяки якій ліцеїсти не тільки оволодівають необхідним об’ємом знань, але й набувають навичок самоосвіти;
  • особистісний підхід до кожного ліцеїста з метою створення умов для самореалізації особистості;
  • всебічний розвиток творчих здібностей ліцеїстів та здобуття ними професійних навичок в творчих
    лабораторіях.